Rīga, Bruknas iela 5 (95. vidusskola)

Par mums

Džudo klubu IPPON 2014.gada 15. septembrī nodibināja laulāts pāris - Andrejs un Katarina. Viņu abu lielākā dzīves daļa bijusi saistīta ar džudo. Katarinā mīlestību pret šo sporta veidu ieaudzinājis tēvs – pazīstams igauņu džudo treneris, pie kā arī Katarina sākotnēji trenējusies. Andrejs savukārt pats izvēlējies šo sporta veidu un kļuvis par vienu no labākajiem audzēkņiem pie sava trenera Andreja Rudnika.

Jau vēlāk, nodarbojoties ar džudo, Andrejs ar Katarinu nolēma kļūt par treneriem un šo lēmumu nav ne reizi nožēlojuši. Stingri, bet taisnīgi – šie vārdi vislabāk raksturotu abus trenerus. Andrejs un Katarina neslēpj, ka viņu darbs prasa lielu pacietību un spēku, bet panākumi, smaids un pat mazākie sportistu sasniegumi kompensē šo lielo darbu. Mūsu kluba audzēkņi piedalās sacensībās ar labiem panākumiem gan Latvijā, gan ārzemēs.

Kluba dzīvi neveido tikai treniņi un sacensības. Notiek arī dažādas vasaras nometnes.

Katarina Magere:

2. DAN. Sertificēts sporta specialists (sertifikāta nr. 1209). Augstākā izglītība –maģistra grāds pedagoģijā. Daudzkārtējā Igaunijas čempione un starptautisko turnīru medaļniece. Strādā par treneri no 2008.gada. 2014.gadā bija Latvijas jaunatnes izlases galvenā trenere.

Andrejs Magers:

2. DAN. Sertificēts sporta specialists (sertifikāta nr. 2837). Augstākā izglītība – sporta bakalaurs, kvalificēts sporta skolotājs, džudo treneris. Pabeidzis Starptautiskās Džudo Federacijas Akadēmijas (IJF Academy) pirmo līmeni. Daudzkārtējs Latvijas čempions, ieguvis bronzas godalgu Eiropas čempionātā, vairāku starptautisko sacensību medaļnieks. Ieguvis bronzas godalgu Eiropas čempionātā SAMBO. Strādā par treneri no 2008. gada. Pieredze džudo no 1998. g.

Parakstīties uz jaunumiem
lv
ru_RU lv