Treneru kvalifikācijas paaugstināšana

No 20.05. — 26.05. Rīgā notiek Starptautiskās Džudo Federācijas (IJF) džudo speciālistu kvalifikācijas paaugstināšanas eksāmeni. Programma tiek realizēta sadarbībā ar Latvijas Džudo Federāciju (LDF) un Latvijas Olimpisko Komiteju (LOK).
Programma tiek realizēta divos līmeņos. Pirmais līmenis notiek LDF sportistu sagatavošanas centrā, bet otrais līmenis paralēli tiek vadīts Olimpiskajā Centrā. Kursus vada IJF akadēmijas vadība, vairākkārtēji Pasaules un Eiropas čempioni, Olimpisko Spēļu čempioni, kā arī pasniedzējs no Džudo dzimšanas vietas — Japānas.
Dalībniekiem ir jānokārto teorētisko zināšanu tests pēc kura praktiskajā daļā katru dienu pa 6 stundām jāpavada aktīvi kārtojot praktiskos eksāmenus. Kursā piedalās un kursu apgūst 29 Latvijas džudisti, kuru starpā ir arī LDF prezidents, vadošie LDF atlēti, Olimpisko Spēļu dalībnieki, treneri un sportisti. Kā arī 22 sportisti no dažādām pasaules valstīm, kā piemēram ASV, Ganas, Montenegro, Francijas, Gruzijas, Zviedrijas, Slovēnijas u.c.
Šis ir vērienīgs pasaules līmeņa pasākums ar ļoti augstu organizācijas un vadības līmeni.
Novēlam dalībniekiem veiksmīgi nokārtot gala eksāmenus un Latvijas Džudo Federācijai nostiprināties Pasaules džudo lielvalstu līmenī.

Teksts no judo.org.lv

Džudo ipponteam.lv
Подписаться на новости
ru_RU
lv ru_RU