Rīga, Bruknas iela 5 (95. vidusskola)

Par mums

Džudo klubs «IPPON» realizē Rīgas Domes interešu izglītības programmu. Licences Nr. DIKS-20-54-ail.

Džudo klubs tiek dibināts 15. septembrī 2014 g.
Treniņnodarbības džudo klubā Ippon nozīmē ne tikai veselību un vispusīgo fizisko sagatavotību, bet arī gribasspēka attīstību un prasmes sadarboties ar dažādiem cilvēkiem. Nākot pie mums, bērns saņems individuālu pieeja no pieredzējušo treneru puses un lietderīgi pavadīs laiku kopā as jauniem draugiem.
Jau vēlāk, nodarbojoties ar džudo, Andrejs ar Katarinu nolēma kļūt par treneriem un šo lēmumu nav ne reizi nožēlojuši.
Stingri, bet taisnīgi – šie vārdi vislabāk raksturotu abus trenerus.
Andrejs un Katarina neslēpj, ka viņu darbs prasa lielu pacietību un spēku, bet panākumi, smaids un pat mazākie sportistu sasniegumi kompensē šo lielo darbu.
Mūsu kluba audzēkņi piedalās sacensībās ar labiem panākumiem gan Latvijā, gan ārzemēs.
Kluba dzīvi neveido tikai treniņi un sacensības.

Notiek arī dažādas vasaras nometnes.

Džudo - tas ir vairāk nekā sports!
Pievienojies mūsu komandai!
Sporto labākai dzīvei!

Катарина:

Izglītība: Augstākā izglītība –maģistra grāds pedagoģijā. Sertificēts sporta speciālists (sertifikāta nr.1209). IJF ACADEMY (STARPTAUTISKĀ DŽUDO ACADĒMIJA) - 1. līmeņa džudo trenere. Džudo kvalifikācija - 2. DAN. Daudzkārtējā Igaunijas čempione un starptautisko turnīru medaļniece. Strādā par treneri no 2008.gada. 2014.gadā bija Latvijas jaunatnes izlases galvenā trenere.

Andrejs:

2. DAN. Sertificēts sporta specialists (sertifikāta nr. 2837). Augstākā izglītība – sporta bakalaurs, kvalificēts sporta skolotājs, džudo treneris. Pabeidzis Starptautiskās Džudo Federacijas Akadēmijas (IJF Academy) pirmo līmeni. Daudzkārtējs Latvijas čempions, ieguvis bronzas godalgu Eiropas čempionātā, vairāku starptautisko sacensību medaļnieks. Ieguvis bronzas godalgu Eiropas čempionātā SAMBO. Strādā par treneri no 2008. gada. Pieredze džudo no 1998. g.

Parakstīties uz jaunumiem
lv
ru_RU lv