Rīga, Bruknas iela 5 (95. vidusskola)

Par mums

Džudo klubs «IPPON» realizē Rīgas Domes interešu izglītības programmu. Licences Nr. DIKS-20-54-ail.

Ippon džudo klubs tika dibināts 2014. gada 15. septembrī. Mūsu ceļš IPPON džudo klubā sākās ar vienkāršu ideju - nodrošināt jautras un izglītojošas džudo nodarbības bērniem un jauniešiem Rīgā. Mēs apzināmies, cik svarīga ir bērna labklājība un attīstība, un esam pārliecināti, ka džudo var spēlēt nozīmīgu lomu viņa fiziskajā, psiholoģiskajā un emocionālajā attīstībā.
Ar daudzu gadu pieredzi šajā jomā esam pilnveidojuši savas treniņu metodes un nostiprinājuši sevi kā izcilu džudo klubu Latvijā.

Mērķis un uzdevumi

Mūsu galvenais mērķis ir ar džudo mākslas starpniecību vairot jaunās paaudzes pašapziņu, izturību un vispusīgu attīstību. Mūsu mērķis ir ieaudzināt tādas svarīgas dzīves prasmes kā disciplīna, cieņa un neatlaidība, kā arī mīlestība pret fiziskām aktivitātēm un sevis pilnveidošanu.
Neatkarīgi no tā, vai jūsu bērns ir iesācējs vai pieredzējis džudists, mūsu nodarbības ir pielāgotas viņa unikālajām vajadzībām un sniedz viņam vispusīgu džudo pieredzi.

Iepazīšanās ar komandu

IPPON džudo klubā strādā augsti kvalificēti un mērķtiecīgi džudo treneri ar lielu pieredzi šajā jomā. Ar aizrautību pievēršoties sportam un mācībām, mūsu treneri rada gādīgu un atbalstošu atmosfēru katram audzēknim. Mēs lepojamies ar to, ka spējam pielāgot mācību metodes katra bērna vajadzībām un spējām.

Kāpēc trenēties IPPON džudo klubā?

Vai esat gatavi doties aizraujošā džudo ceļojumā kopā ar mums? Ja meklējat izcilu džudo klubu Rīgā, kas koncentrējas uz jūsu bērna labsajūtu un attīstību, meklējiet IPPON džudo klubu. Pievienojieties mums jau šodien un pārliecinieties par džudo pārveidojošo spēku jūsu bērna dzīvē.
Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu, vai sazinieties ar mums, lai norunātu izmēģinājuma nodarbību. Dodieties ar savu bērnu aizraujošā džudo ceļojumā kopā ar mums!

"Džudo ir vairāk nekā sports" - šis Eiropas Džudo asociācijas moto ir kļuvis par IPPON kluba moto. Treneri neslēpj, ka viņu darbs prasa daudz pūļu un pacietības, taču panākumi, smaidi un pat nelieli sportistu sasniegumi to vairāk nekā kompensē. Jaunie sportisti veiksmīgi startē dažāda līmeņa turnīros gan Latvijā, gan ārzemēs. Un Viktorija Vasiļjeva kļuva par Latvijas čempioni starp pieaugušajiem, kā arī ieguva tiesības pārstāvēt mūsu valsti Eiropas Jaunatnes olimpiskajā festivālā.

Kluba dzīve, protams, ietver ne tikai treniņus un sacensības. Klubs organizē arī vasaras nometnes (tostarp dienas nometnes) un svētku pasākumus.
Īsumā par IPPON džudo klubu. Tā ir lieliska domubiedru komanda, kas strādā ciešā kontaktā ar skolēnu vecākiem. Viss iepriekš minētais dod pamatu cerēt uz cienīgiem skolēnu rezultātiem.Pievienojies mūsu komandai!
Mūsu kluba durvis vienmēr ir atvērtas. Speriet pirmo soli uz tatami, un jūs atradīsiet veselu pasauli...

Katarina

Izglītība: Augstākā izglītība –maģistra grāds pedagoģijā. Sertificēts sporta speciālists (sertifikāta nr.1209). IJF ACADEMY (STARPTAUTISKĀ DŽUDO ACADĒMIJA) - 1. līmeņa džudo trenere. Džudo kvalifikācija - 2. DAN. Daudzkārtējā Lietuvas un Igaunijas čempione un starptautisko turnīru medaļniece. Strādā par treneri no 2008.gada. 2014.gadā bija Latvijas jaunatnes izlases galvenā trenere.

Andrejs:

2. DAN. Sertificēts sporta specialists (sertifikāta nr. 2837). Augstākā izglītība – sporta bakalaurs, kvalificēts sporta skolotājs, džudo treneris. Pabeidzis Starptautiskās Džudo Federacijas Akadēmijas (IJF Academy) otro līmeni. Daudzkārtējs Latvijas čempions, ieguvis bronzas godalgu Eiropas čempionātā, vairāku starptautisko sacensību medaļnieks. Ieguvis bronzas godalgu Eiropas čempionātā SAMBO. Strādā par treneri no 2008. gada. Pieredze džudo no 1998. g.

Parakstīties uz jaunumiem
lv
ru_RU lv